МОЗ обговорив з AstraZeneca терміни поставок вакцини від COVID-19 в Україну

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Сторони будуть опрацьовувати варіанти постачання вакцин в Україні у найближчі терміни

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов провів переговори з виконавчим директором з міжнародних та урядових питань компанії AstraZeneca Алеком ван Гелдером, у ході яких сторони обговорили передконтрактні умови, строки та логістику постачання вакцини проти COVID-19 в Україну. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

"Протягом декількох місяців МОЗ налагоджує активну і ефективну комунікацію з головним офісом компанії AstraZeneca. Сьогодні ми вже обговорили логістику і терміни поставки вакцин проти COVID-19 в Україну. Наша держава повністю готова до прийому вакцин, у нас повністю розроблений план вакцинації населення", - заявив Степанов.

Своєю чергою, Алек ван Гелдер заявив про готовність до активної співпраці з Україною.

"Зараз ми будемо опрацьовувати варіанти постачання вакцин в Україні у найближчі терміни", - зазначив він.

Новини за темою: Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна підписала контракт з досвідченим китайським виробником вакцин, компанією Sinovac Biotech. За його словами, країна в короткий термін почне масштабну вакцинацію від коронавірусу COVID-19.

Згодом прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що перша партія вакцини від Sinovac Biotech становитиме 700 тис. доз і буде поставлена в Україну протягом 30 днів після її офіційної реєстрації, її отримають безкоштовно лікарі та люди в групі ризику.