Морські піхотинці Великої Британії відпрацьовують захоплення судна на реактивному ранці (відео)

фото з відкритих джерел

Відповідне відео опублікували на сторінках компанії Gravity Industries у соцмережах

Морські піхотинці Великої Британії випробували реактивні ранці британської компанії Gravity Industries. Про це повідомляє "НВ".

Відповідне відео опублікували на сторінках компанії у соцмережах. На ньому видно, як пілот на реактивному ранці стартував із борту катера та висадився на рухомий корабель берегової охорони.Як пояснюють у Gravity Industries, нині морські піхотинці можуть потрапити на корабель, наприклад, за допомогою вертольота. Але костюм дозволяє робити це швидше, приземлитися у будь-якій частині судна, а потім самостійно його залишити.

Компанію Gravity Industries створив британець Річард Браунінг у 2017 році. Раніше він працював в нафтовій індустрії та був у резерві Королівської морської піхоти. Браунінг сам створив прототип реактивного костюма Gravity Industries, працюючи над ним півроку.

У 2020 році ця ж компанія спільно з Британською службою порятунку успішно протестувала перші реактивні ранці, створені для важкодоступної місцевості.

Костюм Gravity складається з чотирьох реактивних двигунів, установлених на руці й на спині для створення тяги у понад тисячу кінських сил. Можна регулювати швидкість і траєкторію, змінюючи положення рук. Коштує один костюм понад 400 тисяч доларів, тому поки компанія заробляє переважно на їх оренді.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії озвучили офіційну причину смерті принца Філіпа.