Молодіжне Крило ОПЗЖ допомогло українським спортсменам потрапити на Чемпіонат світу у Швеції

ОПЗЖ

Представники Молодіжного Крила ОПЗЖ і народний депутат Юрій Бойко допомогли українським пауерліфтерам із Волновахи (Донецька обл.) потрапити на Чемпіонат світу з пауерліфтингу, який відбудеться у Швеції. Раніше чемпіон України В'ячеслав Шутенко розмістив в інтернеті оголошення з проханням про допомогу спонсорів для підготовки та участі в Чемпіонаті світу, який відбудеться у Швеції. Адже державного "фінансування" не вистачає навіть на тренування у рідній Волновасі. На прохання про допомогу відгукнулися представники Молодіжного Крила ОПЗЖ. Керівник організації Артем Марчевський та голова Донецької обласної організації виділили частину коштів, а також залучили народного депутата Юрія Бойка та інших спонсорів.

"Багато обдарованих людей заривають свій талант, втрачають завзятість і надію через найнагальнішу проблему - фінансову. Молоді спортсмени потребують нашої підтримки, адже за ними - майбутнє. Хочеться бачити здорове і цілеспрямоване покоління нашого регіону і країни загалом", - розповідає Віталій Бабенко.

"На жаль, Міністерство молоді та спорту набагато більше займається фінансуванням різноманітних націоналістичних і відверто нацистських організацій, які організовують марші на честь дивізії СС "Галиччина" і нападають на ветеранів 9 Травня. Приблизно з 2014 року без підтримки залишилися сотні і тисячі талановитих спорсменів, які могли б прославляти нашу країну. Багато з них регулярно звертаються до нас. І ми, звісно, їм допомагаємо", - додає керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

В'ячеслав Шутенко народився і виріс у місті Волноваха Донецької області. Спортсмен здобув сотні перемог на національному рівні. Однією з них стала перемога на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, за якою слідує Чемпіонат світу. Він відбудеться вже у жовтні цього року у Швеції.