Молдова посилила правила в'їзду: Україна перебуває в зеленій зоні

Фото з відкритих джерел

Україна на сьогодні внесена до зеленого списку

На території Молдови посилили заходи щодо профілактики та протидії поширенню COVID-19 при перетині кордону на в'їзд до країни. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"На території Молдови буде встановлюватися список країн з високим або низьким епідеміологічним ризиком розповсюдження захворювання COVID-19. Список країн, віднесених до червоної або зеленої зон, буде оновлюватися щотижня (в п’ятницю) та набуватиме чинності з понеділка наступного тижня. Список публікуватимуть на офіційних сайтах державних органів Молдови", - йдеться в повідомленні.

Україна на сьогодні внесена до зеленого списку.

Ті громадяни, які будуть прибувати в Молдову з країн зеленої зони без негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, зобов’язані проходити 14-денну самоізоляцію.

"Водночас не потрібний негативний ПЛР-тест, а також 14-денна самоізоляція при в’їзді в Молдову з країн зеленої зони для громадян, які пройшли повний курс вакцинації, після якого минуло не менше 14 днів (або мають документ про наявність антитіл до COVID-19, який діє протягом 90 діб), дітям до 6 років, громадянам, що прямують транзитом по території Молдови (при умові, що транзит не буде перевищувати 24 годин) та іншим визначеним категоріям", - додали в прес-службі.

Також прикордонники Республіки Молдови звертають увагу на те, що довідки про негативний результат ПЛР-тест, проходження курсу вакцинації або наявність антитіл до COVID-19 мають бути румунською, англійською, французькою, німецькою, італійською або російською мовами.

Нагадаємо, що раніше на кордоні Молдови 15 громадян України показали підробні довідки про негативний результат ПЛР-тесту.