Мінцифри звернулося до Google через блокування українських ютуб-каналів

Фото з відкритих джерел

Наразі опрацьовуються всі проблемні кейси, щоб у майбутньому більше не мати таких ситуацій

Команда Мінцифри зустрілася з представниками Google на прохання української YouTube-спільноти. Вирішується проблема видалення відео та блокування каналів українських блогерів. Про це 18 листопада повідомив пресофіс Міністерства цифрової трансформації, передає "Суспільне".

"До нас звернулась українська ютуб-спільнота, щоб ми допомогли визначити алгоритми, як запобігати видаленню відео та блокуванню каналів з оригінальним контентом, яке інтенсивно відбувається в останні декілька тижнів. Наша команда зв’язалася з представниками Google, і зараз опрацьовуються всі проблемні кейси, щоб у майбутньому більше не мати таких ситуацій", — розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Наразі Мінцифра спільно з Google опрацьовує всі проблемні кейси та розробляє алгоритм для швидкого вирішення таких ситуацій у майбутньому.

“Мінцифра розуміє необхідність створення та просування локального контенту серед українців. Це не тільки важливо для популяризації української культури, а також є ефективним інструментом у війні, зокрема інформаційній”, — сказано у заяві.

Новини за темою: Google примусово включить двофакторну автентифікацію

Нагадаємо, раніше глава Мінцифри Михайло Федоров обговорив з Google просування українського контенту.