Мінкульт знову визнав Моргенштерна загрозою нацбезпеці

Фото з відкритих джерел

На даний момент в цьому переліку знаходиться 205 осіб

Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням Служби безпеки України повторно внесло російського співака Моргенштерна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Про це свідчить оновлений список, в якому з'явилося ім'я Алішера Валєєва.

Таким чином, на даний момент в переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, знаходиться 205 осіб.

Нагадаємо, що, у квітні цього року за поданням СБУ російський співак Моргенштерн включений до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. У рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: як Валєєв, так і Моргенштерн.

У відомстві підкреслили, що позиція СБУ ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи, які підтвердили, що "у "творчості Моргенштерна" пропагується культ насильства і жорстокості, поширення і вживання наркотичних засобів і психотропних речовин". 

"Це створює передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів і учасників концерту з його участю", - додали в прес-службі.

Також в СБУ зазначили, що у вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані концерти цього виконавця на території нашої держави.