Міністерство освіти і науки виступило за повернення дітей до шкіл

Фото з відкритих джерел

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, навчання у звичайному форматі є вкрай важливим для дітей

Міністерство освіти і науки звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Про це повідомляє "Суспільне".

"Перебуваючи на постійному зв'язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Дякуючи вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, повернення дітей у школи стало реальністю", - написав міністр освіти Сергій Шкарлет.

Він наголосив, що навчання у звичайному форматі є вкрай важливим для дітей, оскільки тільки у такому випадку можливі соціалізація, живе спілкування, вищі швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу.

"Звертаюся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон", - зазначив Шкарлет.

Варто зазначити, що понад половина українців вважають, що дистанційне навчання руйнує психіку і соціальні навички дітей, а тому має бути повністю заборонене. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України у жовтні.

Новини за темою: У Києві з 1 листопада всі школи переходять на дистанційне навчання, - Кличко

Нагадаємо, напередодні нового навчального року Європейське бюро ВООЗ закликало вжити всіх необхідних заходів, щоб школи залишалися відкритими. На відміну від ситуації рік тому, нині країни здатні убезпечити дітей. 

Також ЮНІСЕФ закликає країни припинити дистанційне навчання і відкрити школи.