Масове отруєння у школі в Хмельницькому: В інфекційній лікарні залишилось двоє дітей

Фото з відкритих джерел

Вони були госпіталізовані протягом 9-10 вересня з підозрою на ротавірусну інфекцію

У Хмельницькому з попереднім діагнозом ротавірусна інфекція в інфекційній лікарні залишилось двоє дітей. Раніше вони отруїлися в їдальні навчального закладу. Про це з з посиланням на дані Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомляє "УНН".

"Станом на 7 год. 15 вересня в інфекційній лікарні м. Хмельницький залишаються госпіталізованими 2 дітей з Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 1, які були госпіталізовані протягом 9-10 вересня з підозрою на ротавірусну інфекцію", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Отруєння у закладі: Як довести та компенсувати вартість лікування?

Нагадаємо, внаслідок масового отруєння в одному з навчальних закладів у Хмельницькому кількість постраждалих наблизилася до 100 осіб. Отруєння спровокувала бактерія золотистого стафілококу, яку виявили у чотирьох працівників персоналу харчоблоку навчального закладу.

Міністо освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що всі навчальні заклади області перевірять на дотримання санітарного регламенту. Очільник МОН назвав ситуацію "неприйнятною" та пообіцяв детально з’ясовувати всі обставини та рівень відповідальності за це службових осіб.