Малюк вже не стає на ноги: У родині хлопчика з поліомієлітом вірус виявили ще у шістьох дітей

Малюк виховується у родині, де десятеро дітей

Фото з відкритих джерел

У Рівненській області офіційно підтвердили поліомієліт у дитини. Під час обстеження родини, вірус виявили ще в шістьох дітей, але парезу кінцівок в них нема. Про це повідомляє ТСН.

Зазначається, що хлопчик, у якого підтверджено поліомієліт, нині не стає на ноги. Коли дитинна потрапила до лікарні, ноги вже були слабкі. Під час обстеження родини, вірус виявили ще в шістьох дітей, але парезу кінцівок в них нема. Загалом у родині виховується десятеро дітей.

Нині фахівці проводять епідрозслідування, адже поліомієліт - вірусна інфекція. Його можуть підхопити як невакциновані діти, так і дорослі - найчастіше через брудні руки, їжу та воду. Хвороба здатна уражати центральну нервову систему і призводити до параліча. І ці процеси попри лікування, незворотні.

Нагадаємо, що батьки хлопчика свідомо відмовилися від щеплень, передбачених медичними стандартами, через релігійні переконання.

Раніше повідомлялося, що в Україні дуже низькі показники імунізації дітей за віком. До кінця року охоплення щепленнями сягне лише 70%, чого недостатньо для формування колективного імунітету, для якого необхідно 95% щеплень.