Малайзія скасовує обмеження на поїздки для повністю вакцинованих від COVID-19 людей

Малайзія (PixabayRonnyK)

У країні повністю вакцинували 90% дорослого населення

У Малайзії повністю вакцинували 90% дорослого населення. Це дозволило уряду країни скасувати заборону на поїздки громадян за кордон. Про це інформує "УНН".

Прем'єр-міністркраїни Ісмаїл Сабрі Яакоб заявив, що  повністю щепленим людям буде дозволено перетинати державні кордони з 11 жовтня. За його словами, громадянам, які отримали обидві дози вакцини, більше не потрібно буде подавати заявку на участь в програмі MyTravelPass для поїздок за кордон.

Новини за темою: Закриття шкіл і скасування операцій: Львів посилює карантинні обмеження

Зазначається, що швидке впровадження вакцини в Малайзії дозволило уряду поступово зняти обмеження на пересування. Країна планує знову відкрити свої кордони для зарубіжних поїздок в грудні, коли 100% дорослого населення будуть повністю щеплені.

З 1 жовтня всі штати виконали ключові показники для виходу з першого етапу плану дій Малайзії по боротьбі з пандемією, відомого як Національний план відновлення. Минулого місяця уряд відновив внутрішній туризм в певні місця, починаючи з острова Лангкаві в якості пілотної ініціативи.

Раніше повідомлялося, що Швеція зняла майже всі карантинні обмеження, які були введені у зв'язку з поширенням коронавірусу.