Люди зі смітника не вилазять: Що українці говорять про закінчення епохи бідності в країні

Пенсія Фото з відкритих джерел

Українська влада вирішила максимально відвернути увагу жителів країни після того, як не змогла реалізувати свій головний девіз про кінець епохи бідності.

Для цього кожні день почали створюватися різні скандали, в яких беруть участь радикали.

Ми запитали в українців, чи не нудьгують вони за тим часом, коли в будинку було ситно, а на вулиці було безпечно і спокійно. 

"Продукти дорогі, ну куди.. І чому влада не стежить за першим необхідним-продуктами. Цукор Україна виробляє - а він доходить 30 гривень (за кілограм-ред.). Ну куди це", - розповіла мешканка Лисичанська

"Пішла на Критий ринок, Я кісточку беру, щоб тільки там якась качалочка в бульйоні плавала. Бідність. Замучила бідність. Люди дожилися до такого, зі смітника не вилазять. І це ті, які жили середнім класом. Голод. Справжній голодомор", - зазначила ще одна жінка з Лисичанська.

"Вони в це самі вірять, хоч, чи ні. Їм тільки на сцені і виступати, а не країною керувати. Безсоромні", - підкреслила мешканка Маріуполя.

"На всьому економимо. Ні ремонту не зробити, ні в лікарню піти, ні на лікування", - розповіла мешканка Запоріжжя.

"Я копійки все рахую, щоб оплатити послуги, тому що такі вже претензії, що якщо накопичиться борг, то можуть з квартири вигнати. Ми вважаємо, що це все залежить від президента", - поділилася жінка із Запоріжжя.

"У мене пенсія 1 700 гривень. За опалення я плачу взимку 1 300 гривень. Закінчилася епоха бідності?" - розповіла жінка з Одеси.

Громадяни України поділилися і думкою про те, чи вистачає їм особисто свободи слова і незалежних джерел інформації.

"Там, де є свобода слова, канали не закривають, телевізійні. І журналістів не переслідують", - розповіла жінка з Києва.

"У нас можна говорити все що хочеш, тільки потім треба нести за це відповідальність", - розповів житель Запоріжжя.

"Ну а ви не бачите? Канали закривають, хтось щось в Інтернеті написав - під суд. Це свобода слова-ні!" - зазначила мешканка Маріуполя.

"Я вважаю, що свобода слова, канали і журналістика - це недоторканно. Якщо вони щось говорять не правильно, нехай уряд доводить, що це не правильно", - підкреслив житель Маріуполя.