Люди похилого віку все ще у найвищій зоні ризику щодо COVID-19, - МОЗ

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

На вікову групу понад 60 років припадає 75-80% усіх летальних випадків

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що найбільш уразливими до коронавірусу COVID-19 і надалі залишаються люди похилого віку. Про це повідомляє "РБК-Україна". 

За словами Ляшка, люди похилого віку перебувають у червоній зоні ризику, а найбільша частка хворих - це пацієнти у віковій групі 50-59 років, 60 і старше.

"Ми проаналізували помісячно вікову частку хворих з серпня 2020 року по березень 2021 року. Такий же аналіз зробили й по віковій частці померлих з діагнозом "коронавірусна хвороба". І побачили, що в Україні структура захворюваності за віком майже незмінна. При цьому останні три місяці бачимо зростання саме у віковій групі 60+", - наголосив Ляшко. 

Новини за темою: У Києві смертність від коронавірусу зросла у півтора раза

Крім того, у віковій групі понад 60 років спостерігається найбільш критичний перебіг захворювання, на яку припадає 75-80% усіх летальних випадків. При цьому у віковій групі 65 і старше вища вірогідність повторного інфікування. 

Нагадаємо, нещодавно інфекціоніст Ольга Голубовська повідомила про появу в Україні нового штаму коронавірусу, який може призвести до зростання летальних випадків серед молоді.