Ляшко заявив, що до кінця 2021 року планує вакцинувати від COVID-19 усіх, хто цього бажає

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

Новий очільник МОЗ пообіцяв за сто днів провакцинувати 5 мільйонів українців

Сьогодні, 20 травня, новий міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко склав присягу та був представлений колективу міністерства. У своєму виступі перед колективом очільник МОЗ зазначив, що ставить перед собою амбітні цілі до кінця 2021 року вакцинувати від COVID-19 усіх, хто цього бажає. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

"Відсьогодні, продовжую свою роботу у Міністерстві охорони здоров’я у статусі очільника. Для мене, це, в першу, чергу відповідальність. Вже найближчим часом я представлю команду заступників, але запевняю, що це будуть люди які поділяють мої принципи в роботі - працюють відповідальна, прозоро і ставлять перед собою високі цілі. Вважаю усіх нас єдиною командою, і буду намагатися, сприяти максимальній реалізації вашого потенціалу" - сказав Ляшко.

Нагадаємо, 20 травня Верховна Рада України підтримала призначення Віктора Ляшка посаду міністра охорони здоров'я. Рішення про призначення підтримали 262 народних депутатів. Новий очільник МОЗ пообіцяв за сто днів провакцинувати 5 мільйонів українців.