Ляшко: Нова хвиля коронавірусу в Україні почалася раніше, ніж очікувалося

Фото з відкритих джерел

Однією з найближчих до червоної зони карантину вважають Херсонщину

Нова хвиля пандемії COVID-19 в Україні почалася раніше, ніж прогнозувалося. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в інтерв'ю "Голосу Америки".

За словами урядовця, за своєю інтенсивністю нинішня хвиля вже наближається до показників минулорічної осені. Наразі однією з найближчих до червоної зони карантину вважається Херсонська область, хоча спочатку значне зростання епідпоказників було в західних регіонах.

"Ми думали, що буде повторення ситуації осені 2020 року і весни 2021-го. Але зараз ми бачимо, що Чернівецька область, яка найперша "загорілася" в новій хвилі, вже стабілізувалася. А ось східні і південні області дають приріст", - сказав міністр.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 10 жовтня, лабораторно підтвердили 8832 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому за добу зафіксували 207 летальних випадків.

Новини за темою: Ляшко оцінив імовірність локдауну в Україні

Наразі Україна посідає третє місце в Європі за добовою смертністю від коронавірусу. Загалом у світі 9 жовтня зафіксували 300 тис. нових випадків інфікування.