Лесик: Ми по-справжньому святкуватимемо День Перемоги, ніхто не заборонить нам це свято

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Член політради партії "Опозиційна платформа - За життя", депутат Харківської міськради Андрій Лесик привітав українців з Днем Перемоги. В ефірі телеканалу "Перший Незалежний" він розповів, як у Харкові відзначатимуть цю велику дату. 

Депутат нагадав, що Харків - це місто, в якому поважають ветеранів.

"Ми зараз тут збираємося і на десять годин їдемо на акцію "Безсмертний полк" покладати квіти Батьківщині-Матері в Лісопарку. Все, що ви сьогодні будете спостерігати, - це, напевно, від душі, від серця, і ключове - що люди втомилися від тієї вакханалії, яка дійсно відбувається в нашій країні. Ми по-справжньому відзначатимемо День Перемоги. Місто Харків - це місто, в якому поважають ветеранів. Що б не відбувалося, ми сьогодні будемо єдиним кулаком. Боятися ніхто вже нічого не буде. Все виключно в рамках закону. Один за всіх і всі за одного", - зазначив Лесик.

Він також додав, що представників організації "Патріоти - За життя" з Харкова вночі намагалися не пустити до Києва для участі у святкових заходах до Дня Перемоги, проте люди все ж змогли доїхати.

"Я мовчу про ті пригоди, які сьогодні були з "Патріотами - За життя" вночі, коли люди, представники міста Харкова їхали на масовий захід до міста Києва, щоб гідно відзначити, то були промурижені на посту протягом останніх семи годин. Тобто о третій ночі тільки люди поїхали на Київ. Тому, що б не відбувалося, ніхто і ніколи не заборонить нам святкувати цей великий день - День Перемоги, День Перемоги зі сльозами на очах", - резюмував Лесик.