Леонід Кравчук перебуває у складному періоді реабілітації після операції на серці

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Очолювати українську делегацію в ТКГ поки що буде віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков

Перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук перебуває у складному періоді реабілітації після операції на серці і не повернеться у ТКГ до листопада-грудня. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив спікер української делегації ТКГ, радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передає УНН.

На запитання, як почувається Кравчук, Арестович відповів: "Наскільки мені відомо, він у складному періоді реабілітації. Людині 87-й рік, операція на серці, це завжди дуже складно".

За його словами, очолювати українську делегацію в ТКГ поки буде віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков.

"Це буде до листопада, навіть до грудня, я так розумію", - сказав Арестович.

Варто додати, 29 червня перший президент України та голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Через стан здоров’я 87-річний Леонід Кравчук пропустив урочисте засідання Ради з нагоди Дня Конституції.

7 липня Кравчука на засіданні замінив голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Мережко.

21 липня голову української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука на засіданні замінив перший заступник голови делегації, віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Як заявив представник України в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, хвороба голови української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука ніяк не вплине на роботу ТКГ.

Новини за темою: Стан здоров'я Кравчука погіршився, родичі заборонили медикам давати коментарі

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що через погіршення стану здоров'я першого президента України Леоніда Кравчука під’єднали до апарату ШВЛ.