Китайські вчені створили робота-медсестру для догляду за хворими на COVID-19

CNA

Масове виробництво роботів стартує у серпні

Гонконзька компанія Hanson Robotics, яка раніше створила робота Софію, представила публіці нову технологію - роботизована медсестра Греймс доглядатиме за хворими на COVID-19, а також за літніми людьми. Про це повідомляє СNA.
 
Робот Греймс має азіатські риси обличчя і каштанове волосся. Дослідники одягли її в уніформу медсестри блакитного кольору. На тілі робота розміщений тепловізор для вимірювання температури пацієнта. Також Греймс говорить англійською, знає різні діалекти китайської мови і діагностує стан здоров'я за допомогою штучного інтелекту.
 
Вчені планують запустити масове виробництво робота до серпня цього року. Таким чином вони сподіваються полегшити роботу медперсоналу в умовах пандемії. Вартість робота спочатку дорівнюватиме ціні елітних авто, а коли продажі досягнуть свого піку, Греймс буде більш доступною.
 
 
Нагадаємо, раніше у Китаї створили роботів, які можуть визначати високу температуру тіла одразу в кількох осіб з метою виявлення коронавірусу у містах з великим скупченням людей.