Київські школи йдуть на карантин на два тижні, - КМДА

Фото з відкритих джерел

За рішенням столичної влади, школи у Києві підуть на карантин на два тижні

Школи в Києві будуть закриті на карантин на два тижні. Таке рішення столичної влади набирає чинності з суботи, 23 жовтня. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає телеграм-канал Klymenko Time.

Напередодні мер столиці Віталій Кличко заявив, що Київ перейде в червону зону карантину в найближчі дні. За його словами, у п'ятницю, 22 жовтня, міська комісія з ТЕБ і НС прийме рішення про введення додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони.

Новини за темою: ВООЗ, ЮНІСЕФ і ЮНЕСКО вважають за необхідне тестувати на COVID-19 у школах

У КМДА також не виключають введення в столиці локдауну. Однак, по суті, це буде локдаун невакцинованих. Так, за словами заступника голови КМДА Ганни Старостенко, наразі у кожного є вибір: або ізолюватися і не виходити з дому, оскільки немає "зеленого" COVID-сертифіката, або ж вакцинуватися і бути вільним у виборі діяльності, місць перебування і можливості працювати.

Додамо, як раніше повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, з 18 жовтня 35,5% закладів загальної середньої освіти в Україні вже перебувають на осінніх канікулах.  

Найбільше шкіл, у яких почалися канікули, в Харківській (99% від загальної кількості), Сумській (94,3%), Київській (77%), Донецькій (71,1%) і Запорізькій (65,4%) областях.

Щодо вакцинації нещодавно міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що в Україні на сьогодні принаймні одну дозу COVID-вакцини отримали вже 86% працівників шкіл. Повністю вакциновані - понад 50% співробітників освітніх установ.