Київська духовна академія видала книгу "Українська Православна Церква: віхи історії", яка охоплює події від витоків християнства на Русі до сучасності

Союз православних журналістів

У четвер, 22 липня 2021 року, вийшла друком книга "Українська Православна Церква: віхи історії"

У четвер, 22 липня 2021 року, вийшла друком книга "Українська Православна Церква: віхи історії", яку підготувала Київська духовна академія та семінарія.

Як повідомляє прес-служба КДА, видання здійснили з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння керуючого справами Української Православної Церкви заслуженого професора митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, який також є головою редакційної колегії книги.

Членами редакційної колегії книги стали: ректор Київської духовної академії та семінарії професор єпископ Білогородський Сильвестр, проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега, вчений секретар доцент протоієрей Василь Яковчук та викладач ієромонах Митрофан (Божко).

Видання рекомендовано до друку Вченою радою Київської духовної академії та семінарії (журнал №164 від 23 грудня 2020 року) та підготовлено до друку видавничим відділом Української Православної Церкви.

Книга являє собою короткий нарис історії Православної Церкви на території України. Вона охоплює події від витоків християнства на Русі до сучасності. Події церковної історії зображені на тлі суспільно-політичного і культурного життя як всередині країни, так і на міжнародній арені у відповідні епохи. Це дозволяє краще зрозуміти тернистий шлях, який подолала Російська Православна Церква за свою понад тисячолітню історію.

Видання прикрашене численними ілюстраціями та розраховане на широке коло читачів. Спеціально для цієї книги створили карти Київської Митрополії в різні періоди її існування.