Київ завтра можуть відправити у червону зону карантину

Навіть якщо Київ залишиться у помаранчевій зоні, то з 1 листопада все одно почнуть діяти обмеження, які анонсували минулого тижня

Фото з відкритих джерел

Завтра, 29 жовтня, міська комісія з питань ТЕБ і НС може відправити Київ у червону зону карантину. Про це сьогодні журналістам повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Klymenko Time.

Поворозник зазначив, що навіть якщо комісія залишить Київ у помаранчевій зоні, то з 1 листопада все одно почнуть діяти обмеження, які анонсувалися минулого тижня. 

Новини за темою: Київ готується посилити карантин: Які обмеженння будуть у столиці у разі переведення в червону зону

Транспорт, за словами Поворозника, з понеділка працюватиме у звичайному режимі, але будуть обмеження щодо кількості пасажирів. Що важливо – влада Києва розглядає питання про допуск в транспорт тільки пасажирів з COVID-сертифікатами.

Також перший заступник Кличка порекомендував підприємцям з понеділка по можливості переходити в онлайн-режим, щоб зменшити навантаження на транспорт.

Школярі наступного тижня точно залишаються вдома, але поки що невідомо - на канікулах чи на дистанційному навчанні.

Нещодавно повідомлялося, що у столиці третій день поспіль показник завантаженості ліжок із киснем перевищує 65%, а це означає, що місто фактично на порозі червоної зони карантину.