Київ та область не відповідають зеленому рівню карантину, – МОЗ

Фото з відкритих джерел

У столиці рівень захворюваності на COVID-19 перевищує показник - не менш як 75 на 100 тисяч населення

Київська область та столиця України на сьогоднішній день не відповідають зеленому рівню епідемічної небезпеки. У столиці перевищений показник рівня захворюваності, а в області - роблять мало тестувань. Про це йдеться на сайті МОЗ, повідомляє "ТСН".

Так, у Київській області низький показник охоплення тестуванням на інфікування коронавірусом - за встановленого рівня у 300 зроблених тестів на 100 тисяч населення на Київщині цей показник протягом трьох останніх днів знизився нижче граничної позначки та наразі становить 285.

Натомість у столиці рівень захворюваності на COVID-19 перевищує показник - не менш як 75 на 100 тисяч населення. На сьогодні він становить 85.

Нагадаємо, за минулу добу, 27 червня, в Україні зафіксовано 285 нових випадків COVID-19. Так, протягом минулої доби госпіталізували 384 особи. Зафіксовано 9 летальних випадків. Одужали – 723 людини.

Також повідомлялось, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що громадяни, які вакцинувалися від COVID-19, захищені від дельта-штаму коронавірусу.