Київ наближається до нижнього порогу червоної зони, - Кличко

Наразі у столиці спостерігається тенденція до зменшення завантаженості ліжок у лікарнях

Фото з відкритих джерел

Ситуація у коронавірусних лікарнях Києва потроху стабілізується. Мер столиці Віталій Кличко сподівається, що місту вдасться уникнути тотального локдауну. Про це він повідомив в інтерв'ю "Цензор.нет".

"Сьогодні столичні лікарні, що приймають хворих на коронавірус, заповнені трошки більше, ніж на 66%. Ліжок з киснем заповнено - 71%. (А 10 листопада, коли були пікові показники, заповненість ліжок з киснем становила майже 80%). На сьогодні у нас тенденція до зменшення завантаженості ліжок, у тому числі і кисневих", - зауважив мер Києва.

Кличко розповів, що у столиці для прийому хворих на коронавірус у 33 медзакладах визначено понад 6 тисяч ліжок. Подачею кисню в комунальних медзакладах обладнані понад 90% ліжок. Також у столиці є понад 500 апаратів штучної вентиляції легень.

"Влітку, коли не було такої хвилі захворюваності, ми зробили все, щоб підготуватися. Тоді фахівці – і міжнародні, і вітчизняні – говорили, що наступна хвиля буде однозначно набагато складнішою. Тому ми цей час використали, щоб підготувати наші медзаклади, закупити все необхідне", - розповів мер.

Кличко зазначив, що за потреби у Києві можуть розгорнути ще 5,5 тисячі додаткових ліжок. Однак, за його словами, наразі такої необхідності немає.

"Якщо позитивна динаміка, зменшення госпіталізацій, заповненості ліжок збережеться найближчим часом, то уряд зможе розглянути питання виходу Києва з червоної зони", - запевнив він.

Новини за темою: З наступного тижня регіони України зможуть почати виходити із червоної зони, - Ляшко

Нагадаємо, у Києві за минулу добу, 18 листопада, виявили 1782 хворих на коронавірус. Водночас 41 людина померла від ускладнень, спричинених COVID-19.