Кузін назвав потрібну кількість вакцинованих, щоб захистити Україну від пандемії

Наразі вакциновано лише 5 млн українців

Ігор Кузін Цензор.нет

Головний санлікар Ігор Кузін розповів, скільки українців потрібно вакцинувати від коронавірусу, щоб захистити Україну від пандемії: щеплення повинно зробити все доросле населення. Про це Кузін повідомив у інтерв’ю виданню "Ліга.net".

За його словами, потрібно вакцинувати 24 млн українців. Сьогодні є лише 5 млн - це 20% від потрібного.

"Щоб Україна вийшла на світові рівні, захистила максимум свого населення, треба вакцинувати принаймні 24 млн людей - все доросле населення", - повідомив він.

За його словами, владі ще не треба застосовувати якихось додаткових заходів або вводити кардинальні зміни, щоб перенаправити людей на вакцинацію.

Новини за темою: В Україні не будуть вводити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу, - Шмигаль

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр України повідомив, що введення посилених карантинних обмежень не буде потрібне, якщо громадяни відповідально поставляться до вакцинації та пройдуть щеплення проти COVID-19. 

Також нещодавно Ігор Кузін заявив, що в Україні у торговельних центрах на рівні областей встановлять спеціальні камери для моніторингу дотримання карантинних обмежень. Вони дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій.