Купівля-продаж автомобіля онлайн: У "Дії" з'явиться нова послуга

Нововведення буде реалізоване сервісними центрами МВС протягом півроку

Фото з відкритих джерел

В елктронному кабінеті водія та на порталі "Дія" невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу атомобілів онлайн. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

"Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні.

Послуга буде доступна в електронному кабінеті водія та на порталі "Дія".

Новини за темою: "Дія" запустила COVID-сертифікати для людей з однією дозою вакцини

Так, авторизувавшись, продавець і покупець заповнюють договір в електронному вигляді. Після цього документ автоматично надсилається до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами.

Після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець накладають кваліфіковані електронні підписи і договір уважається укладеним.

Зазначається, що нововведення буде реалізоване сервісними центрами МВС протягом півроку після набрання чинності зазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, у застосунку "Дія" з'явився новий функціонал для клієнтів сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ - шеринг документів.