Кучеренко: Незрозуміло, де Шмигаль взяв 12 млрд - за перші півроку в Україні не вистачає 28 млрд на субсидії

Олексій Кучеренко

kucherenko.info

Незрозуміло, де Шмигаль взяв 12 млрд, адже на весь рік в Україні було закладено 34 млрд на субсидії, а вже не вистачає 90%. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив народний депутат України Олексій Кучеренко.

"На весь рік в Україні було закладено 34 млрд на субсидії, це на весь 2021 рік, за перші півроку з'їли 90%, тобто 28-29 млрд, з'їли вже, їх не вистачає. Я не розумію де Шмигаль взяв 12 млрд, як мінімум це повинна бути така сума, як за перші півроку, ось така у мене проста логіка, поживемо побачимо. Ми законопроектом передбачаємо 29 млрд гривень субсидії, або хотіли б, щоб вони показали свої розрахунки, тому що я не довіряю сьогодні розрахункам уряду, я бачу помилки у них", - заявив Кучеренко.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України проситиме Верховну Раду внести зміни до державного бюджету на 2021 рік і виділити на житлові субсидії ще 12 млрд гривень.

Відзначимо також, що в 2021 році субсидію на оплату ЖКП в Україні отримали близько 1,2 млн громадян, а її середній розмір збільшився в порівнянні з червнем на 3,2% і склав 320,80 грн.