Користувачі Facebook, Instagram і WhatsApp знову скаржаться на роботу сервісів

У Facebook Inc. стався масштабний збій Фото з відкритих джерел

Причина перебоїв у роботі сервісів наразі невідома

Користувачі Facebook, його месенджера, Instagram і WhatsApp з багатьох країн світу знову скаржаться на збої. Причина перебоїв в роботі сервісів наразі не відома. Про це з посиланням на Downdetector повідомляє "РБК-Україна".

За даними видання, користувачі Instagram скаржаться на роботу програми або сайту, а також повідомляють про проблему з підключенням до сервера.

При цьому майже 70% користувачів Facebook повідомляють про те, що у них виникають проблеми зі входом на сайт соцмережі. Також скаржаться на відсутність підключення до сервера і проблеми з роботою програми.

Водночас у користувачів месенджера WhatsApp виникають проблеми з підключенням як на смартфоні, так і на комп'ютері.

Новини за темою: Збій в роботі Facebook не призвів до витоку даних користувачів

Проблеми з роботою сервісів виникають у користувачів зі Сполучених Штатів, Великої Британії, Франції, Мексики, Польщі, Австрії, Німеччини. Також про проблеми повідомляють і жителі України, Білорусі, Росії тощо.

Нагадаємо, вчора, 4 жовтня, в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp стався збій. Засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі цих збоїв. Він опустився на шосте місце в загальному списку мільярдерів Forbes.