Корольчук про вугілля: В Україні залишається дефіцит вугілля на рівні 2,5 мільйона тонн

Фото з відкритих джерел

В Україні залишається дефіцит вугілля на рівні 2.5 мільйона тонн. Про це в ефірі телеканалу "UkrLive" сказав політичний експерт Юрій Крольчук. 

"Треба розуміти, що в нас все одно залишається дефіцит вугілля на рівні 2.5 мільйонів тон, тому що, ми повинні були на 1 листопада накопичити на складах теплових електростанцій, навіть не ТЕЦ, 3 мільйони тон вугілля. Вже середина листопада, і ми вже, скажімо так, теоретично використали те вугілля, якого там немає на складах, тобто, ми спалюємо ті залишки, які є. І є дійсно 370, навіть може менше, там уже фактично до 350 тисяч наближається цифра. Тобто, дефіцит залишається все одно порядку 2.5 мільйонів тон вугілля, от те чого немає, воно там мало бути, мало лежати, його мали використовувати теплові електростанції, теплові електроцентралі. Замість цього ми більше включаємо в роботу блоки атомних електростанцій", - заявив Корольчук

Нагадаємо, що станом на 15 листопада запаси вугілля на українських ТЕС за тиждень скоротилися на 20% - до 0,38 тис. тонн. Лише дві ТЕС мають гарантовані запаси вугілля згідно з ліцензійними умовами.