Контррозвідка СБУ у Харківській області затримала колишнього депутата "Л/ДНР"

СБУ

Під час обшуку у затриманого виявлено "паспорт громадянина ЛНР"

Контррозвідники СБУ у Харківській області затримали колишнього депутата так званих "парламентів" самопроголошених "республік". Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Зазначається, що мешканець Луганська у 2014 році брав участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області та причетний до прийняття "конституції ЛНР".

"Під час обшуку у затриманого виявлено "паспорт громадянина ЛНР", а також "реєстраційні документи" псевдодержавного утворення. Встановлено, що він був "депутатом" так званих "Народної ради" і "парламенту Союзу народних республік Л/ДНР", - йдеться в повідомленні.

Керівники псевдодержавного утворення неодноразово заохочували зловмисника за активну підривну діяльність, спрямовану проти України.

"Наразі слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали в СБУ.

Раніше стало відомо, що прокуратура завершила досудове розслідування щодо так званого "міністра культури ДНР". Йому загрожує до 10 років ув'язнення.