Конча-Заспу, Залісся та півострів Бирючий відкривають для українців

Конча-Заспа Українські новини

На території Конча-Заспи планують розробити територію для відпочинку

Українці зможуть відпочивати на території Залісся, Конча-Заспи та півострова Бирючий. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час форуму "Україна 30".

За словами чиновника, йдеться про доступ до об'єктів державної власності. "Ми вже фактично відкрили доступ громадян туди. Це великий екопарк на березі моря. Для нас важливо, щоби кожен зміг доторкнутися до цієї природи і відпочити там", - сказав Тимошенко.

Також він розповів, що на півострові Бирючий, де розташована літня резиденція президента, цьогоріч починають відновлювати інфраструктуру. "Починають будуватися літні будиночки, які можна просто орендувати і відпочивати будь-якому громадянину України, у планах у нас навіть є невеликий басейний комплекс для громадян, адже багато хто, може, не любить купатися в морі, різні туристичні маршрути", - додав заступник керівника ОП.

Крім того, для українців вже відкрили лісовий комплекс "Залісся", що під Києвом. "Ви купуєте квиток і приїжджаєте. Це величезний лісовий комплекс, фактично парк. Уже зараз будь-який громадянин України може приїхати, покататися на велосипеді, погуляти. [...] Багато тварин, яких ви можете зустріти, коли просто йдете лісом, велика популяція зубрів, оленів", - висловився чиновник.

Водночас відкриття території Конча-Заспи поки в планах. "За дорученням президента зараз йде аудит договорів тих, хто зараз проживає в Конча-Заспі. Я думаю, що ні для кого не секрет, яким буде результат і що через кілька місяців почнеться їх виїзд. Після аудиту ми розробимо територію, де можна буде відпочити. Ми відкриємо територію Конча-Заспи для людей", - наголосив Тимошенко.

Новини за темою: Зеленський запропонував кожній громаді країни розбити по одному новому парку

Нагадаємо, нещодавно секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що державні дачі в Конча-Заспі почали залишати чиновники часів Віктора Януковича. Серед них - Раїса Богатирьова, Олександр Лавринович і Дмитро Табачник.