Компанія Blue Origin анонсувала черговий політ із космічними туристами на борту

фото з відкритих джерел

Запуск запланований на 9 грудня

Аерокосмічна компанія Blue Origin відправить у суборбітальний політ на ракеті New Shepard шістьох космічних туристів. Запуск запланований на 9 грудня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Blue Origin оголосила склад екіпажу майбутньої 19-ї місії ракети New Shepard 9 грудня, до нього ввійдуть два почесних гостя та чотири комерційних туристи", - йдеться в повідомленні.

Серед гостей - ведучий американського телевізійного шоу Good Morning America Майкл Страхан і старша дочка першого американця, який здійснив суборбітальний космічний політ, Алана Шепарда - Лора Шепард Чарчлі. До них приєднаються філантроп Ділан Тейлор, інвестор Еван Дік, підприємець Лейн Бесс і його дружина Кемерон Бесс.

Новини за темою: Blue Origin програла суд проти NASA щодо контракту на будівництво місячного модуля

Останній суборбітальний політ на ракеті New Shepard відбувся 13 жовтня цього року. Він тривав близько 11 хвилин. За цей час, після вертикального розгону, спускний апарат із туристами на борту набрав висоту приблизно 105 км. А перший політ ракети з туристами на борту відбувся 20 липня, в ньому брав участь власник компанії - Джефф Безос.