Компанія Apple завезла в Україну першу офіційну партію iPhone 13

Apple Фото з відкритих джерел

Загалом в Україну прибуло понад 8 тисяч смартфонів

Сьогодні, 9 жовтня, в аеропорт "Бориспіль" прибула перша офіційна партія продукції Apple - понад 8 тисяч смартфонів iPhone 13. Про це повідомили у прес-центрі Державної митної служби України.

"Загалом в Україну прибуло понад 8 тис. смартфонів лінійки iPhone 13 із заявленою вартістю понад 7,5 млн. доларів. Державна митна служба України почала митне оформлення товару", - зазначено в повідомленні.

Новини за темою: У жителя Львівської області на кордоні з Польщею вилучили техніки Apple на 1,5 млн грн

Нагадаємо, 30 червня компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні. Також повідомляється, що стала доступною підтримка для користувачів українською мовою. Крім того, Apple завезе всю лінійку своїх товарів і відкриє сервіс з обслуговування своєї продукції.

Також нагадаємо, що 2 вересня президент України Володимир Зеленський зустрівся з з генеральним директором компанії Apple Тімом Куком. Глава держави зазначив, що Україна зацікавлена у розширенні присутності компанії та у реалізації нових спільних проектів.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple планує повністю відмовитись від смартфонів 4G й випустити лінійку нових iPhone у 2022 році з підтримкою 5G мережі.