Команда телеканалу "Перший Незалежний" вітає народного артиста України, ведучого ток-шоу "Голос народу" Петра Магу з ювілеєм!

Сьогодні, 12 липня, український актор, поет-пісняр, телеведучий, сценарист і художній керівник київського театру "Особистості" Петро Мага святкує своє 50-річчя!

Петро Мага розпочав свій творчий шлях з КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю актора театру та кіно. Після університету з дружиною та маленькою донькою Марією переїжджає до Чернівців, де упродовж п’яти років грає на сцені Чернівецького академічного музично-драматичного театру та зіграв рекордні 19 головних ролей.

Пізніше повертається з сім’єю до Києва, де стає ведучим лотереї "ТелеФортуна", пізніше співведучим "ШустерLIVE" та "Голос народу". Починає писати вірші для пісень артистам української естради. Знаменитий хіт "Вуса - Бренд" для Павла Зіброва - справа рук великого майстра Петра Маги.

Глядачам телеканалу він знайомий за улюбленим ток-шоу "Голос народу", яке виходить щочетверга на телеканалі "Перший Незалежний".

Петро Мага народився у велике християнське свято, День апостолів Петра і Павла. І сьогодні святкує свій ювілей!

Уся команда та телеглядачі "Першого Незалежного" вітають Петра Магу!

Бажаємо заступництва небесного покровителя й благословіння на всі хороші справи. А наш телевізійний колектив і надалі надихатиме та додаватиме ще більше сил, творчої наснаги, невичерпної енергії та розправлених крил за спиною.

Петре, рейтингових ефірів і многая, многая літа!