Коли в Україні введуть бустерну дозу вакцини проти COVID-19: Ляшко відповів

Міністр також зазначив, що Україна вже уклала контракти на нове постачання препаратів, але не уточнив, коли саме вони надійдуть до країни

Фото з відкритих джерел

В Україні запровадять імунізацію третьою (бустерною) дозою вакцини від коронавірусу. Однак це станеться після того, як 60% дорослого населення країни отримають принаймні одне щеплення. Про це в ефірі програми "Сніданок з 1+1" розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає "РБК-Україна".

"Третя, бустерна доза, в Україні буде. Але пріоритетом для влади і для всіх зараз має бути вакцинація принаймні першими дозами. Чим більше українців будуть вакциновані двома дозами, тим буде краща епідситуація в країні. Ми перейдемо на бустер, коли вакцинуємо щонайменше 60% українців принаймні однією дозою", - розповів Ляшко.

Новини за темою: Україна пройшла пік третьої хвилі COVID-19, але можливий повторний спалах, - Ляшко

Міністр також зазначив, що Україна вже уклала контракти на нове постачання препаратів, але не уточнив, коли саме вони надійдуть до країни.

Нагадаємо, у понеділок, 15 листопада, Ляшко повідомив, що вже отримали принаймні одну дозу антиковідної вакцини 39,4% дорослих українців.

За минулу добу, 17 листопада, в Україні зробили 297 832 щеплення від коронавірусу.