Коли столичні школи підуть на осінні канікули: Відповідь КМДА

Станом на сьогодні майже в усіх закладах освіти Києва увімкнули опалення

Нововведення торкнуться і норм харчування у школах фото з відкритих джерел

Діти в усіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня. Причин для дострокового початку канікул немає. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає прес-служба установи.

"Причин для дострокового початку осінніх канікул немає. Наразі в школах Києва на Covid-19 хворіє трохи більше ніж 800 учнів, а це менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи. Враховуючи темпи вакцинації, вже до кінця жовтня ми вакцинуємо практично 100% співробітників", – заявив Мондриївський.

Він також зазначив, що станом на сьогодні майже в усіх закладах освіти увімкнули опалення, а за вихідні до опалення підключать всі заклади освіти, яких у місті понад 900. 

Новини за темою: У Києві вже майже 900 бюджетних закладів підключили до опалення, - КМДА

У КМДА додали, що, відповідно до рішення Кабміну, освітній процес не має зупинятися навіть у тих регіонах, які потрапили до червоної зони, але за умови 100-відсоткової вакцинації працівників закладу освіти.

Нагадаємо, Національна комісія з питань ТЕБ і НС пропонує Міністерству освіти і науки рекомендувати перенести початок шкільних канікул з 25 на 18 жовтня.