Коли столичні школярі повернуться за парти: Відповідь КМДА

У Києві спостерігається зниження добової захворюваності серед дітей

Фото з відкритих джерел

Київські школярі зможуть повернуться за парти після спаду захворюваності на COVID-19 серед дітей. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, до канікул рівень захворюваності серед дітей був на рівні близько 100 на день і була тенденція до зростання цієї цифри. При цьому він зазначив, що в попередні хвилі діти не так часто хворіли в складній формі.

"На сьогодні ми бачимо, що добова захворюваність серед школярів знизилася, а це свідчить про те, що все було зроблено правильно. Спостерігаємо за динамікою. Як тільки ситуація покращиться, за парти повернуться насамперед учні молодшої школи", - заявив Мондриївський.

Також він зазначив, що освітяни підійшли з максимальною відповідальністю до вакцинації і наразі в столиці вже вакциновано 95,5% працівників галузі. 

Новини за темою: Коли у Києві послаблять карантинні обмеження: Відповідь Кличка

Нагадаємо, нещодавно голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак назвав дистанційну освіту неефективною та закликав місцеві органи влади відкрити школи з вакцинованим персоналом.