КМДА: 14 червня у столиці розпочнеться вакцинація від COVID-19 державних службовців

Фото з відкритих джерел

Усього від початку вакцинації в Києві щеплення зробили вже 177 396 осіб

Згідно з рішенням Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій, що ухвалено 7 травня 2021 року, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Йдеться, зокрема, про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування. У столиці їх щеплюватимуть мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, починаючи з 14 червня.

"Усього с початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб", – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, щоб забезпечити процес вакцинації, згідно з вимогами дорожньої карти МОЗ, у м. Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад.

Крім того, з 29 травня на території Міжнародного виставкового центру запрацював Центр вакцинації, у якому вихідними щеплюють зареєстрованих у додатку "Дія". За 4 вихідних у Центрі вакциновано понад 8 500 осіб.

Нагадаємо, від початку вакцинальної кампанії в Україні зробили 1 545 019 щеплень від коронавірусу.

Також повідомлялось, що у вихідні, 12-13 червня, в Україні центри масової вакцинації від COVID-19 працюватимуть у 13 областях України та у м. Києві.