Кіркорова прибрали зі списку осіб, що становлять загрозу нацбезпеці

Фото з відкритих джерел

Артиста виключили з "чорного списку" на прохання СБУ

Російського естрадного артиста Філіпа Кіркорова немає у списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України. Про це свідчать дані на сайті Міністерства культури та інформаційної політики станом на 14:57 неділі 27 червня.

Востаннє сторінка з цим реєстром оновлювалася 25 червня о 16:35. Однак, на сайті Мінкульту розміщений наказ міністра Олександра Ткаченка про внесення Філіпа Кіркорова у "чорний список".  

За даними сервісу Wayback Machine, Кіркорова прибрали зі списку на сайті. Увечері 24 червня він був під номером 66, однак наступного дня його прізвище зникло з реєстру.

Як повідомила прес-служба Міністерства культури та інформаційної політики, Кіркорова виключили з "чорного списку" на прохання Служби безпеки України. Правоохоронці відкликали свій попередній лист.

Новини за темою: У Мінкульті пояснили, чому Філіп Кіркоров досі народний артист України

Нагадаємо, 23 червня Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням СБУ внесло російського співака Філіпа Кіркорова до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Пізніше у СБУ пояснили, що Кіркорова рекомендували внести до списку осіб, що становлять загрозу нацбезпеці України, через його підтримку окупації Криму.