Керівники "Опозиційної платформи - За життя" поклали квіти до пам'ятника Вічної Слави в Києві

Перший Незалежний

Лідери "Опозиційної платформи - За життя" і члени партії, разом з тисячами киян, поклали квіти до пам'ятника Вічної Слави в столичному Парку Слави. У покладанні квітів брали участь голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук, співголова партії ОПЗЖ Юрій Бойко, співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович, а також народні депутати Ілля Кива, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, Нестор Шуфрич, Віктор Чорний і багато інших.

Політики пройшли по Алеї Слави до Вічного вогню. Їх супроводжували тисячі киян і гостей столиці, багато з яких тримали квіти, а також портрети своїх родичів, котрі воювали у Великій Вітчизняній війні. Також люди біля обеліска співали військових пісень. Вони вітали політиків, багато хто підходив, потискав депутатам руки і дякував їм за проявлену сміливість і гідну підготовку святкування Дня Перемоги.

Зазначимо, що представники "Опозиційної платформи - За життя" також поклали квіти до пам'ятника Леоніду Бикову, танкістам-визволителям і на площі Перемоги. Крім того, в столиці і в багатьох містах пройшов святковий автопробіг. 

Нагадаємо, сьогодні святкування Дня Перемоги, ініційоване "Опозиційною платформою - За життя", відбувається по всій нашій країні. Десятки тисяч людей поклали квіти до Вічного вогню в Запоріжжі, Черкасах, Харкові, Дніпрі, на Закарпатті, в Миколаєві, Маріуполі та багатьох інших містах.

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук привітав українців з Днем Перемоги, побажавши ветеранам міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму. А всім українцям - мирного неба над головою, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.