Карантинні обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19, призводять до ожиріння у дітей, - ВООЗ

фото з відкритих джерел

Надмірна вага пов'язана з більш серйозними симптомами в разі захворювання на COVID-19

Багатомісячні обмеження, пов’язані з COVID-19, спричиняють зростання випадків ожиріння серед дітей, що може мати довгострокові наслідки для здоров’я. Про це йдеться у звіті регіонального європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), повідомляє "УНН". 

Уточнюється, що закриття шкіл та обмеження активності можуть мати негативні наслідки для харчування та фізичного стану дітей.

"COVID-19 потенційно може посилити одну з найбільш тривожних тенденцій у європейському регіоні - ожиріння серед дітей", - зазначив регіональний директор ВООЗ в Європі Ганс Клюге.

Зазначається, що ожиріння та надмірна вага пов’язані з більш серйозними симптомами в разі захворювання на COVID-19, а також серцево-судинними захворюваннями, діабетом та раком. Дослідження показало, що майже третина дітей віком від 6 до 9 років мала надлишкову вагу.

Нагадаємо, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) повідомив, що рівень захворюваності та смертності від коронавірусу у світі вийшов на плато. Однак, за його словами, епідемічна ситуація у світі все ще небезпечна.