Карамазов: Учасники форуму "Люди миру" планують обговорити з УПЦ початок діалогу з усіма людьми, втягнутими в конфлікт на Донбасі

Олег Карамазов

Фото: Вікторія Сметана

Учасники форуму "Люди миру" на початку 2021 року звернуться до Української Православної церкви та української влади з проханням про початок діалогу з усіма людьми, втягнутими в конфлікт на Донбасі. Про це за підсумками року заявив у міжнародному медіапроєкті "ЛЮДИ" на каналі "112 Україна" громадський діяч, рок-музикант, координатор Міжнародного Громадянського форуму "Люди миру" Олег Карамазов.

За його словами, необхідно почути людей, які проживають по обидва боки конфлікту на Донбасі, а форум "Люди миру" показав, що це можливо.

"На початку 2021 року, ми, учасники Форуму, звернемося до Блаженнішого Митрополита Онуфрія і керівництва Української Православної Церкви - єдиної офіційної інституції, що здійснює служіння по обидві сторони конфлікту, до нашої української влади, про початок діалогу з усіма людьми, втягнутими в конфлікт. Я був там, і свідчу: все, що потрібно простим людям на Донбасі, — це нормальне, людське, мирне життя!" — заявив Карамазов. 

До слова, з роботою міжнародного Громадянського форуму "Люди миру" можна ознайомитися на YouTube-каналі "Люди миру".

Нагадаємо, нещодавно учасники форуму "Люди миру" прийняли рішення передати напрацювання з досягнення миру на Донбасі президенту України Володимиру Зеленському, Кабінету міністрів і парламенту.