Кабмін затвердив державний соціальний стандарт реабілітації ветеранів війни

Фото з відкритих джерел

Фізкультурно-спортивна реабілітація має бути організована, як системний процес, який здійснюється суб'єктами фізкультурно-спортивної реабілітації

Кабінет міністрів України затвердив державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні уряду 17 листопада, повідомляє "Укрінформ".

"Метою проекту постанови є створення належних умов для розвитку національної системи реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, що забезпечить можливість доступу... до послуг із відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій, повернення таких осіб до виконання обов'язків військової служби або їх соціальну та трудову адаптацію, розвиток нових компетентностей для реалізації у соціальному житті", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Зазначається, що фізкультурно-спортивна реабілітація має бути організована, як системний процес, який здійснюється суб'єктами фізкультурно-спортивної реабілітації на об'єктах спеціалізованої інфраструктури через стандартні й регламентовані процеси та процедури.

Реалізація акту не потребує фінансування з державних чи місцевих бюджетів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив план дій на 2021—2025 роки щодо реалізації Національної стратегії розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Новини за темою: Українські ветерани зможуть скористатися необхідними сервісами у "Дії", - Шмигаль

Також Кабмін виділив допомогу сім’ям загиблих і тим, хто отримав інвалідність в АТО.