Кабмін виділив 25 млн гривень на популяризацію COVID-вакцинації

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 6 жовтня, під час засідання уряду

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів виділив з державного бюджету 25 млн гривень на популяризацію кампанії вакцинації від коронавірусу. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 6 жовтня, під час засідання уряду. Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко у Telegram

"Кабмін виділив 25 млн грн для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Чи варто робити тест на антитіла після COVID-вакцинації або одужання: Відповідь МОЗ

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформаційної кампанії щодо COVID-вакцинації. Окрім того, МОЗ спільно з Міністерством соціальної політики мають окремо розгорнути кампанію з вакцинації пенсіонерів. Зеленський запропонував розглянути можливість залучення до цієї кампанії "Укрпошти" і представників бізнесу. 

Раніше головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що в Україні цілком реально локалізувати виробництво COVID-вакцин, зокрема найбільших світових виробників Pfizer і Moderna.