Кабмін призначив голову Національної служби здоров’я України

фото з відкритих джерел

Посаду отримала Гусак Наталія Борисівна

Кабінет міністрів України призначив голову Національної служби здоров’я України. Нею стала Гусак Наталія Борисівна. Про це з посиланням на засідання уряду повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що очільник МОЗ Віктор Ляшко визначився з кандидатурою Гусак на посаду голови НСЗУ за результатами конкурсу на даний пост. Вона була одним з трьох кандидатів. 

Відомо, що до цього Наталія Гусак працювала заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, відповідала за медичний напрям.

Крім того, вона була регіональним координатором з підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою.

Новини за темою: Чи можна людям з алергією робити щеплення проти COVID-19: Відповідь НСЗУ

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів оголосив повторний конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я з 30 вересня. Документи приймалися до 13 жовтня виключно через Єдиний портал вакансій державної служби.

Раніше Національна служба здоров'я України повідомила, що за останні три місяці мільйон українців вперше обрали сімейного лікаря. НСЗУ закликає звертатися до свого лікаря з питаннями, які стосуються безпосередньо здоров’я та лікування, і не турбувати загальними питаннями.