Кабмін передав Держкіно під координацію уряду

Фото з відкритих джерел

Міністерству культури та інформаційної політики доручено підготувати та внести пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін

Згідно з постановою № 1183 від 10 листопада поточного року, уряд встановив, що Державне агентство з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовує та координує Кабінет міністрів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що Міністерству культури та інформаційної політики доручено підготувати та внести у місячний термін пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін згідно з цією постановою.

Новини за темою: Шмигаль пояснив, чому Держкіно відокремили від МКІП

Нагадаємо, 11 листопада міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра. Причиною свого вчинку він назвав рішення уряду про передачу з Мінкультури до управління Кабміну Держкіно.

Пізніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що відділення Держкіно від Мінкультури пов'язане з необхідністю посилити цей напрям.

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримує наміру Ткаченка піти у відставку з посади міністра культури.