Кабмін оновив правила проведення ЗНО в Україні

Фото з відкритих джерел

Раніше Міністерство освіти та науки України затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році

Кабінет міністрів України прийняв зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це з посиланням на інформацію Міністерства освіти і науки повідомляє "УНН".

"Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Із понеділка очне навчання відновлять у закладах освіти

Рішенням Кабміну викладено Загальний порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання задля приведення його у відповідність до закону "Про повну загальну середню освіту".

Зазначається, що порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

Раніше Міністерство освіти та науки України затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Реєстрація на тестування триватиме з 1 лютого по 9 березня 2022 року. Учасники тестування зможуть завантажити перепустку на ЗНО до 29 квітня.