Кабінет міністрів скасував заборону на в'їзд з Індії на територію України

Фото з відкритих джерел

Відтепер на іноземців, які прибувають з Індії поширюються стандартні вимоги для в’їзду

Кабінет міністрів скасував обмеження на в'їзд на територію України для тих, хто прибуває з Індії. Про це йдеться в тексті постанови №611 від 16 червня, оприлюднена на Урядовому порталі.

Зазначається, що своїм рішенням уряд виключив зі своєї постанови від 9 грудня 2020 року №1236 пункт, яким заборонявся перетин кордону України іноземцями або особами без громадянства, які прибули з Індії або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів.

Відтепер на іноземців, які прибувають з Індії поширюються стандартні вимоги для в’їзду: наявність полісу страхування, негативний ПЛР-тест, або негативний експрес-тест, які проведено не більш, як за 72 години до перетинання державного кордону чи документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

При цьому для українців, які прибули з Індії, самоізоляція скасовується.

Раніше повідомлялося, що Ізраїль відкрив кордони для українських туристів. При цьому вимога про необхідність мати негативний ПЛР-тест залишається.