Johnson & Johnson проситиме дозволу на проведення ревакцинації, - The New York Times

Вакцина Johnson & Johnson Фото з відкритих джерел

За даними останнього дослідження, використання бустерної дози препарату захищає від госпіталізації через коронавірус на 71%

Компанія Johnson & Johnson цього тижня може подати заяву до Управління продовольства та медикаментів (FDA) з проханням дозволити ревакцинацію своїм препаратом. За даними останнього дослідження, використання бустерної дози препарату захищає від госпіталізації через коронавірус на 71%. Про це повідомляє The New York Times.

Наразі Johnson & Johnson є останнім з трьох уповноважених на федеральному рівні постачальників вакцин, які бажають запровадити ревакцинацію на тлі великої кількості свідчень про те, що люди з групи ризику й літні особи потребують підвищення захисту від коронавірусу.

Новини за темою: Пандемія COVID-19 у світі: Які країни дозволили ревакцинацію і що кажуть в Україні про третю дозу вакцини

Зі свого боку, FDA призначило зустріч представників Johnson & Johnson й свого експерта на 15 жовтня, аби порушити відповідне питання.

За даними видання той факт, що FDA назначило зустріч ще до того, як компанія подала заяву - відображає почуття невідкладності в адміністрації Байдена щодо підвищення рівня захисту серед вакцинованих препаратом Johnson & Johnson людей.

Нагадаємо,  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у 2022 році в Україні можливе проведення кампанії з ревакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19.