Ізраїльська армія заявила про готовність до наземної операції у секторі Гази

Ізраїльські війська біля кордону із Сектором Гази. Фото: EPA-EFE/ATEF SAFADI

Повідомляється, що поки не було віддано наказу здійснити таку операцію

Прес-секретар Армії оборони Ізраїлю Йонатан Конрікус на брифінгу заявив, що армія готова до наземної операції, але наказу поки не отримувала. Про це повідомляє "РИА Новости".

"Війська в дивізії "Газа" перебувають на різних стадіях підготовки, включаючи інструкції керівництва генерального штабу, але поки не був даний наказ здійснити таку операцію. Але військові приготування дійсно ведуться", - сказав він.

За його словами, ефективність системи протиракетної оборони "Залізний купол" становить приблизно 90%. За його словами, ізраїльські військовослужбовці атакували близько 600 військових цілей ХАМАС і "Ісламського джихаду" в секторі Гази.

"Ми перетнули позначку 1600 ракет, випущених по території Ізраїлю, включаючи обстріли минулої ночі. З цих 1600 ракет близько 400 ракет впало всередині сектора Гази", - сказав прес-секретар.

Також Йонатан Конрікус повідомив, що з початку загострення загинули шість мирних жителів і один військовослужбовець. У секторі Гази в результаті обстрілів з боку Ізраїлю загинули 67 осіб.

Нагадаємо, міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц заявив, що армія країни продовжить нанесення ударів по сектору Гази до досягнення повної "тиші". При цьому дати завершення атак немає.