Ізраїль дозволив в'їзд для українців, але з певними умовами

Фото з відкритих джерел

Вимога щодо пред'явлення ПЛР-тесту залишається

Ізраїль відкрив кордони для українських туристів, але вимога про необхідність мати негативний ПЛР-тест залишається. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Ізраїлі.

"Згідно з рішенням компетентних органів держави Ізраїль, з 14.06.2021 року громадянам України дозволено в'їзд до Ізраїлю. Нагадуємо, що для в'їзду в країну залишаються в силі раніше встановлені вимоги щодо необхідності отримання спеціального дозволу на в'їзд, відповідно до мети вашої поїздки", - йдеться в повідомленні.

В'їзд в Ізраїль дозволений лише в тому випадку, якщо у вас є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль.

Також після прибуття в Ізраїль необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест (зазначена послуга платна-80 ізраїльських шекелів за умови завчасної онлайн реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів за умови реєстрації в аеропорту; оплата здійснюється кредитною карткою).

"Іноземні громадяни, які хочуть в'їхати в державу Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд в Ізраїль до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або в управління з питань народонаселення та імміграції", - додали в посольстві.

Нагадаємо, що глава Туреччини з 1 червня повернула вимогу про необхідність мати негативний ПЛР-тест для пасажирів з України.