Івано-Франківську - 359 років: Як в обласному центрі відзначають День міста під час пандемії

Міська Ратуша в Івано-Франківську Фото з відкритих джерел

Іванофранківці кажуть, що краще обійтися без масових заходів, аніж потім отримати нову хвилю захворюваності на COVID-19

Івано-Франківськ 7 травня відзначає День міста. Цього року обласному центру виповнюється 359 років. Святкових локацій у місті є чимало, а ось від традиційного концерту вирішили відмовитися з міркувань епідемічної безпеки.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення повідомив кореспондент Андрій Калитюк.

Як зазначив кореспондент, з нагоди Дня міста в Івано-Франківську було заплановано низку заходів, однак людей на святкових локаціях небагато. Андрій Калитюк пов’язує це з тим, що сьогодні - робочий день.

Городяни у День міста поділилися своїми враженнями, зокрема, вони бажають місту і далі розбудовуватися і процвітати, кажуть про особливу атмосферу міста і що тим, хто раз тут побував, хочеться повертатися до Івано-Франківська знову і знову.

Андрій Калитюк розповів, що по обіді на центральному міському озері відбулося урочисте відкриття сонячного годинника, і навіть дощ не перешкодив цьому.

"Цей годинник діє і за ним можна визначати час. Це такий унікальний подарунок місту і його жителям", - сказав Андрій Калитюк.

Новини за темою: "Укрзалізниця" відновлює продаж квитків до Івано-Франківської області

Кореспондент зазначив, що святкових локацій у місті сьогодні чимало, а ось традиційного для Дня міста концерту цього року не буде. Попри те, що місто перебуває у жовтій зоні карантину, обмеження ніхто не скасовував, та і самі іванофранківці кажуть, що краще обійтися без помпезності та масових гулянь, аніж потім отримати нову хвилю захворюваності на коронавірус, зауважив Андрій Калитюк.

"Люди задоволені тими умовами, які є наразі у місті. Кажуть, що Франківськ - місто комфортне, або, як ще кажуть, Франківськ - місто для життя", - зазначив Андрій Калитюк.

Нагадаємо, з 10 квітня Івано-Франківська область вийшла з червоної зони карантину з огляду на покращення ситуації із COVID-19 у регіоні.

Раніше повідомляли, що в Україні з'явився новий штам коронавірусу, який є більш заразним, ніж його попередній варіант. Перший випадок хвороби зареєстрували в Івано-Франківській області. Про це повідомила провідний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська.